Ekonomi

Şişecam JEC Fuarına Katılacak

Türkiye’nin ilk cam elyafı üreticisi Şişecam, 25-27 Nisan tarihleri ​​arasında düzenlenecek JEC Fuarı’nda cam elyafı alanındaki yerini alacak. Şişecam, Paris’te düzenlenecek fuarda en kaliteli kompozit ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturacak.

Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek küresel oyuncu olan Şişecam, kompozit sektörünün yüksek kaliteli cam elyafı ihtiyacına cevap vermeye ve en kaliteli cam elyaf cam elyaf ürünlerini sunmaya devam ediyor. Şişecam, 25-27 Nisan tarihleri ​​arasında Paris Nord Villepinte Center’da düzenlenecek JEC Fuarı’na katılacak. Kompozit alanındaki yüksek kaliteli ürünlerini fuarda sergileyecek olan Şişecam, kimya, laboratuvar ve teknoloji alanında faaliyet gösteren profesyonellerle bir araya gelecek.

 

Cam elyafı alanındaki 45 yılı aşkın tecrübesiyle branşa girdi sağlayan ve analiz ortaklığı sağlayan Şişecam, fuarda ayrıca keçe, çok uçlu fitil, tek uçlu fitil ve kırpıcı tip cam elyaf ürünleri de üretti. rüzgar enerjisi, elektronik, otomotiv, inşaat, savunma sanayi ve mühendislik plastikleri için üretim yapmaktadır. sergilemek ve ziyaretçileri bilgilendirmek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kelkitajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu